KONTAKTUJTE NÁS OD 08:00 DO 18:00. OBEDNÁ PRESTÁVKA 11:30–12:30. V PRÍPADE, ŽE NEDVÍHAME, ZAVOLAJTE NESKOR.  ND POSIELAME NA DOBIERKU KURIÉROM ALEBO OSOBNÝ ODBER V N. Z.
                              Rozvoz na trase NZ-NR-TT-PN-TN-PB-ZA-MT.                                      0945 448 483.

Oprava a repas manuálnych prevodoviek SUZUKI a SUBARU www.prevodovka.webnode.sk


Po dohode vám zadnú nápravu namontujeme v servise v N. Zámkoch a v Tekovských Lužanoch.  "Čínske" zadné nápravy neberieme na výmenu, výmenný systém, starý kus treba vrátiť. 

             ______________________________________________Ponúkame služby:   ______________________________________________

1.  Montáž zadnej nápravy v servise, doba montáže 

cca  3-4 hodiny, len na vopred dohodnutý termín. 

Repasujeme prevodovky na  Suzuki 4x4, 

Swift a Ignis, Subaru Justy 4x4.

Vykupujeme použité, staré zadné nápravy a prevodovky, ešte vhodné na repas alebo na náhradné diely, cena dohodou.

70-80€

2.  3D Geometriu s protokolom, 8 digitálnych 3D kamier sníma vašu prednú a zadnú nápravu. 

3D geometria za 30€.

30€

3.  Odporúčame výmenu vašich starých opotrebovaných  zadných tlmičov za nové,  po 7-8 mich rokoch používania po slovenských cestách strácajú svoju funkciu, treba ich určite vymeniť, za prácu už neplatíte. Cena je zadarmo.


zadarmo

              O P R A V U J E M E :

1./  Opravy manuálnych prevodoviek, cena je orientačná a závisí od typu auta a poškodenia prevodovky. Vymontovanú, očistenú a umytú prevodovku treba dopraviť do N. Zámkov. Zameriavame sa na prevodovky Suzuki  IGNIS 4wd, na motory 1,2i  1,3i  1,5i 1,6i benzín,
2wd, SWIFT na motor 1,5i benzín, 4wd, 2wd, Subaru Justy 4wd,  2wd, Baleno, Liana, Jimny, cena dohodou.  Cena je na 4wd je cca 650€, závisí od rozsahu poškodenia prevodovky.


2WD cena dohodou

2./  Odťahový špeciál, odťahová služba nákladným autom Iveco s nosnosťou do 5 ton, cena dohodou.  Zabezpečujeme odťahy v EU:  pre nákladné a osobné autá, SUV, dodávky, stavebné a poľnohopodárske stroje, bagre, caravany, maringotky, člny, lode, terénne autá, rôzne ťažké mechanizmy a inú techniku. Cena dohodou, tel. 0905485776.

cena dohodou

3./  Zadné nápravy posielame len na dobierku kuriérmi Slovenskej pošty  po celom Slovensku.        PRI OBJEDNANÍ ZADNEJ NÁPRAVY DNES DO 14:00 HOD., VÁM BUDE TÁTO NÁPRAVA  ODOSLANÁ EŠTE  V DEŇ  OBJEDNÁVKY  A  DORUČENÁ KURIÉROM  NA VAŠU  POŠTU  ALEBO  ADRESU  NA  CELOM  SLOVENSKU UŽ  V  NASLEDUJÚCI PRACOVNÝ DEŇ DOOBEDA  ALEBO  MAX. DO 24 HODÍN !  

25€

N e p r e h l i a d n i t e :


Už viac než 12 rokov sa zaoberáme kompletnou renováciou zadných náprav  s torznými tyčami, používané sú u francúzskych áut                          Renault,  Peugeot,  Citroen.

Výmenný systém - po dohode so zákazníkom pripravíme požadovanú nápravu  a  po pristavení auta v dohodnutom termíne vám ju už len vymeníme. Takže žiadne zbytočné čakanie,  celá oprava trvá  cca 3 - 4 hodiny.

Na repasovanú nápravu a jej montáž  poskytujeme písomnú záruku 1 rok.  Na predanú nápravu bez montáže je záruka 6 mesiacov.  Zálohovanú nápravu treba vrátiť cca do 15 dní. 
Pri objednávke nápravy je dobré vedieť tieto údaje:

  • typ a rok výroby auta, verzia osobná alebo nákladná, údaje o motore nepotrebujeme.
  • vozidlo má / nemá  ABS systém?
  • Zákazník musí vopred oznámiť, že jeho vozidlo má  LPG, prípadne CNG nádrž!
  • Na zadnej náprave sú bubnové  alebo kotúčové brzdy?

  • Pri vozidlách Berlingo, Partner, Picasso farebné označenie prúžkov na spodnej /kratšej/ torznej tyči, ktoré označujú nosnosť nápravy. 

Po dohode vám zadnú nápravu namontujeme v servise,  nápravy montujeme v servise v N. Zámkoch alebo v Tekovských Lužanoch. "Čínske" zadné nápravy neberieme na výmenu, výmenný systém, starý kus treba vrátiť. Ceny platia pri výmene za vašu starú zadnú nápravu.  Písomná záruka 1 rok.